Iграшки ручної роботи для раннього розвитку малюків!

Магазин дитячих іграшок ручної роботи

Ласкаво просимо на сайт виробника дитячих іграшок ручної роботи "Easy Busy"!

 

Окупант прийшов на нашу землю і намагається знищити Україну. Розуміємо, що зараз найважчі часи з моменту отримання незалежності нашої країни. Ми продовжуємо виробнитво незважаючи на обставини, які змушують припинити діяльність. Ми віримо в перемогу України і знаємо, що добро завжди перемагає зло! Слава Україні!

 

Вже понад 5 років ми даруємо радість найменшим представникам України та їхнім батькам. Наші продукти виготовлені за методикою Монессорі, яка ґрунтується на вільному вихованні. Основними принципами системи є: самостійність малюка; свобода у встановлених межах; природний психологічний, фізичний та соціальний розвиток. Бизиборд покликаний допомогти малюкові у розвитку функції дрібної моторики, уважності, посидючості, фантазії, творчих здібностей. Таким чином батькам простіше пояснити малюку аспекти використання у побуті таких предметів як вимикач, розетка, ручка, замок тощо. Малюк легко освоїть елементарні механізми, цифри, кольори і т.д.

 

Ми чудово розуміємо, що діти заслуговують найкращого. Саме тому в оформленні іграшки використовуються фарби на водній основі (без запаху), а також сертифікований столярний клей (може використовуватися у виробах, що стикаються з продуктами харчування). Решта елементів, що не клеїться – надійно кріпиться до основи на болти та шурупи, так, що навіть найактивніший малюк не зможе їх від'єднати.

 

В асортименті представлені busyboard різного наповнення та кольорового оформлення. Багатий досвід роботи на українському ринку дозволяє нам рекомендувати для Вас моделі, які найбільше підходять для хлопчика чи дівчинки. Ви можете замовити стандартні моделі бізібордів, які знайдете на нашому сайті, а також у Вас є можливість оформити індивідуальне замовлення для Вашого малюка. На виготовлення індивідуального замовлення потрібно трохи більше часу але в результаті Ви отримаєте унікальний бізі-борд, який запам'ятається Вам та Вашому малюку.

 

Стандартними моделями є бізіборди розміром 30х40см (модель "Компакт"), 50х65см (модель "Стандарт") або 100х60см (модель "Гігант"). При замовленні можна вказувати бажане наповнення іграшки, а також обрати колір, аж до кожного елемента. За Вашим запитом (за символічну доплату) на бізіборді може відображатися ім'я малюка. Іменний бізіборд дарувати приємніше, адже такий подарунок буде вигідно відрізнятися від інших))

 

Бажаємо Вам приємних покупок та доброго дня!