Обмін/Повернення

Наша продукція – це розвиваючі іграшки ручної роботи. Абсолютно впевнено ми можемо гарантувати якість нашої продукції. Кожен елемент встановлюється вручну та перевіряється кілька разів. Ми також можемо гарантувати, що всі товари відправляються цілими та неушкодженими. Якщо товар не відповідає заявленим характеристикам: інший колір, розмір, наповнення – в такому разі ми здійснюємо обмін чи повернення такого товару. Кожну посилку просимо перевіряти при отриманні. Якщо товар був пошкоджений під час транспортування (склад відправника – склад (адреса) одержувача), то порядок дій наступний:

1. Клієнт у присутності співробітників Нової Пошти виявляє пошкодження товару, упаковки.
2. Співробітник Нової Пошти у присутності клієнта фіксує пошкодження товару (упаковки) згідно з внутрішнім регламентом компанії Нова Пошта.
3. Співробітник Нової Пошти складає акт про ушкодження.
4. Клієнт підписує акт, цим підтверджуючи факт пошкодження товару.
5. Клієнт отримує повернення коштів або новий, аналогічний товар в обмін, пошкоджений товар повертається відправнику.

Тобто ми гарантуємо доставку нашого товару до дверей. Сам процес експлуатації наших іграшок, дотримання інструкції з експлуатації (входить до комплекту) ми контролювати не можемо, тому гарантій на використання не даємо. Ми чудово розуміємо, що наш товар призначений для малюків раннього віку, а їх рухи не завжди передбачувані і часто бувають різкими. Тому категорично забороняється залишати малюка один на один з бізібордом без нагляду дорослих. Для безпечного користування бізібордом ми рекомендуємо зафіксувати його на стіні, дитячому ліжечку чи будь-якій іншій вертикальній поверхні (кріплення додаються в комплекті).

У будь-якому випадку ми завжди йдемо назустріч нашим клієнтам і якщо в процесі експлуатації з іграшкою щось трапляється: виходить з ладу якийсь елемент – зверніться до нашого магазину – ми надішлемо Вам новий елемент (додатково узгоджується з менеджером-консультантом). У нашій практиці був випадок, коли малюка залишили без нагляду і дитина почала бити елементи бізіборду підручними засобами. В результаті 1 елемент був зламаний (втратив працездатність), а другий був подряпаний (втратив привабливий вигляд). Ми замінили такі елементи, щоб не псувати дитині враження від нашої продукції. У цьому випадку заміну елементів робив батько малюка самостійно.

Заказ в один клик