Iграшки ручної роботи для раннього розвитку малюків!

Умови оплати замовлень

Для оплати товару в нашому магазині ми пропонуємо кілька варіантів: онлайн оплата на сайті, післяплата, оплата на картковий рахунок, оплата на розрахунковий рахунок (виставляється рахунок для юридичних осіб).


За допомогою платіжного сервісу оплата здійснюється онлайн під час оформлення замовлення.

 

Післяплата - оплата здійснюється клієнтом у момент отримання товару, розрахунок здійснюється у поштовому відділенні (клієнт додатково оплачує комісію за переказ коштів згідно з діючими тарифами перевізника. Ознайомитись з тарифами можна за цим посиланням: https://novaposhta.ua/privatnim_klientam/ceny_i_tarify).

 

Оплата на картку – клієнт оформлює замовлення через кошик на нашому сайті. Менеджер-консультант нашого магазину в робочий час зв'язується з клієнтом за вказаним у замовленні номером телефону для підтвердження замовлення та уточнення деталей. Якщо клієнт обирає спосіб «оплата на картку» - менеджер-консультант надсилає клієнту повідомлення з реквізитами для оплати та сумою. Товар у такому разі відправляється після отримання повної оплати від клієнта (додаткова комісія при отриманні не стягується).

 


Оплата на розрахунковий рахунок - після підтвердження замовлення від клієнта ми виставляємо рахунок та відправляємо клієнту для оплати на e-mail або іншим способом.