Iграшки ручної роботи для раннього розвитку малюків!

Обмін та повернення продукції

Наша продукція – це розвиваючі іграшки ручної роботи. Абсолютно впевнено ми можемо гарантувати якість нашої продукції. Кожен елемент встановлюється вручну та перевіряється кілька разів. Ми також можемо гарантувати, що всі товари відправляються цілими та неушкодженими. 

Умови повернення та/або обміну товару регулюються cт. 9 ЗУ про захист прав споживачів від 12.05.1991 № 1023-XII

1.    Повернення товарів здійснюється протягом 14 днів з моменту відвантаження замовлення. Дата відвантаження формується у видатковій накладній.

2.    Повернені товари ми оглядаємо і перевіряємо на наявність пошкоджень, потертостей, подряпин і сколів, присутність упаковки (при її наявності).

3.    Товари неналежної якості приймаються до повернення тільки в разі фабричного браку елементів. Додатково може бути запропонована заміна бракованого елементу на новий (в такому разі заміна проводиться за рахунок Продавця).

4.    Повернення товару здійснюється за рахунок клієнта. Якщо доставка повернення не була оплачена клієнтом — ми не заберемо вантаж і не зможемо оформити повернення грошових коштів.

5.    Зворотню доставку товару, що обмінюється в разі фабричного браку елементів — оплачує магазин, а у всіх інших випадках — оплачує клієнт згідно з тарифами обраної служби доставки

6.    Вартість товару буде повернена не пізніше, ніж через 5 календарних днів з моменту підтвердження нами факту повернення (повернутий товар був перевірений і прийнятий магазином до повернення).

7.    Кошти повертаються в безготівковій формі на карту або розрахунковий рахунок покупця. Для цього покупцю необхідно надати повні банківські реквізити — зв'язавшись з нашою службою підтримки за реквізитами, вказаними в розділі «контакти» https://easy-busy.in.ua/contact-us.